Volejbalový klub Tatran Banská Bystrica

www.facebook.com

Novinky v klube

Ml. žiaci 3- kový volejbal

Mladší žiaci odohrali v nedeľu 26.2. 2017 ďalší turnaj v 3-kovom volejbale, kde na domácej palubovke privítali rovesníkov zo Zvolena(so Žilinou odohráme zápasy neskor).

B.Bystrca A : Herne skúsenejší hráči nemali problém s oboma družstvami Zvolena, bez problémov zvíťazili, len mi v ich hre chýbala radosť a úsmev. Hrali strojovo a šport sa bez emócií hrať nedá. Treba sa radovať, vzájomne sa povzbudzovať a žiť ako jeden kolektív.
B.Bystrica B : V mužstve hrali chlapci, ktorí s volejbalom len začínajú, ale svojim prístupom ma veľmi potešili. Niektorí hrali svoje prvé zápasy, ale pristúpili k nim veľmi zodpovedne. Ondrík Kiš ich viedol ako správny kapitán, povzbudzovali sa, radovali a dali voľný priechod svojim emóciami. Po prehratom prvom zápase, hlavne vďaka vyburcovaniu porazili Zvolen B a v dobrom výkone pokračovali aj v ďalšom priateľskom zápase. Bolo na nich radosť pozerať.
Chcem pochváliť všetkých volejbalistov, keď sa chce, tak kolektívny výkon dokáže aj nemožné. Najmenší volejbalisti dnes ukázali všetkým, čo dokáže sila kolektivu a keď sa chce, tak to ide.
Tréneri Rado, Karol

Najnovšie fotogalérie

Starší žiaci v Žiline Starší žiaci v Žiline Starší žiaci v Žiline 11. novembra 2019 3
BB-KN 20. októbra 2019 1
MINI MAX MINI MAX MINI MAX 1. mája 2018 8
Zobraziť všetky fotogalérie