Volejbalový klub Tatran Banská Bystrica

Novinky v klube

Mladšie žiačky

dnešný prvý zápas sa viezol v duchu: „Poďme vyhrať, ale nesnažme sa“ Takto to aj vyzeralo. Počas celého zápasu si baby mysleli, že stačí na ihrisku stáť a víťazstvo príde samo. Všetky baby nechali Terku bojovať, čo jediná hráčka nedokáže, proste sa to nedá, Súperky nás prevalcovali podaniami. A zaslúžene vyhrali zápas 3:0.

Druhý zápas sa nečakane prebudila hráčka, od ktorej som to osobne naozaj nečakal, čo ma neskutočne prekvapilo a Zuzka Hrčková začala na ihrisku aj mimo neho žiť, bavila sa hrou a povzbudzovala baby čo však hlavne v druhom sete nestačilo, s Terkou boli na ihrisku asi dve, ktoré fakt chceli, ale baby si chceli robiť na ihrisku to čo oni chceli, preto sme druhý set prehrali na 7, nedali sme asi žiadne podanie, ktoré by naozaj stálo za to. Súperky nás prevalcovali. Zlomová chvíľa prišla na začiatku tretieho setu  (v druhom zápase),  Kedy Terka na začiatku potiahla podanie k nej sa pripojili aj ostatné baby, prvé pokazené podanie z našej strany prišlo asi pri našom 13 bode, ale stále sme vyhrávali, Súper musel vystriedať a na ihrisko postavil hráčky s najlepším podaním, keď sme dokázali poslať jednu babu preč z podania, tak nasledovala za ňou druhá najlepšie podávajúca hráčka, tú sme taktiež dokázali poslať z podania rýchlo preč, nakoniec prišla tretia ( z troch možných, ktoré súper mal) a skóre dokázala otočiť, čo sa nám už následne nepodarilo a tak sme prehrali, ale s čistým svedomím môžem povedať, že v treťom sete som mal naozaj zimomriavky, bola neskutočná atmosféra a baby sa začali zabávať :) Škoda len, že sme nehrali takto ako v poslednom sete od začiatku.