FOTOGALÉRIA K ČLÁNKU

Do Žiliny sme prišli s dobrou náladou a chuťou poraziť všetkých súperov .
Prvý zápas : SVK Tatran BB – AVK Magnezit Revúca  1:2  ( 25:22, 23:25, 9:15 )
Zostava : M.Príč, M.Novotný, A.Sršeň , M.Baslar, Ľ. Vaňo, A.Kán
Chalani nezačali dobre hneď v začiatku sme si neustriehli podanie ktoré sme dokazili , ale to nič nezmenilo na situácii, a hrali sme s najsilnejším súperom v tejto skupine vyrovnaný zápas .
Bojovali , vyvarovali sa vlastných chýb spresnili náhru prestali kaziť podanie predviedli jednoduché nie silné útoky ale umiestnené . Uliate lopty tak ako treba  – do stredu dole – proste paráda .
Súper samozrejme začal kaziť nebol zvyknutý na takýto výkon od BB.   Na palubovke podal vynikajúci výkon  Matej Novotný. (jednoducho krásne s prehľadom smečoval umiestňoval ).
Po prvom sete sme mali spoločne obrovskú radosť . Prvý krát sme porazili Revúcu v sete .
Druhý set – bol opäť vyrovnaný ale chalani ako keby sa báli vyhrať . Ku koncu stvrdli – urobili prešľapy pri sieti , padali do siete . Proste prišli zbytočne o tri body v sete a set prehrali tesne 23:25
Išlo sa do tretieho setu kde sa držali do stavu 9:8 keď vyhrávali . Potom prišli tri po sebe hlúpe chyby (Mirko- nevybral si ten správny moment, ale to tak býva) súper vyhrával 11:9 dostal sa na koňa a už nás len dorazil 15:9. V kútiku duše sme verili že Revúcu dáme mali sme na nich, ale žiaľ ešte musíme počkať.
Hodnotenie Hráčov :
1. Maťo N , Maťo P, Aleš S, Mirko B, Ľubo V, Adam K.
Druhý zápas : SVK Tatran BB – VK Žilina Martinská  2:0  ( 25:15, 25:16  )
Zostava : Maťo Príč, Adam Mikšík , Radko Štrbavý ,Maťo Sýkora , Mirko Baslar,  Adam Kán
V tomto zápase proti tomuto súperovi stačí len odpodávať a chytiť prípadnú vrátenú loptu v poli . Chalani sa tejto úlohy zhostili tak ako sa má . Vyskúšali si aj náhru poprípade zopár smečov . Súpera nenechali aby si spravil akýkoľvek náskok . Všetko to korigoval Maťo P  chalani ho počúvali  a preto to išlo pomerne ľahko . Celkovo bolo pokazených 6 podaní z našej strany. Nerozumieme že Radko najprv podá 5 podaní za sebou a v druhom sete 2 x po sebe pokazí . Berieme to asi tak -nevybral si ten správny moment. To sa nedá povedať o Maťovi Sýkorovi . Jedno podanie pokazí a potom ide ako píla- dá 17x po sebe . Najlepšie podávajúci hráč .  V druhom sete pomohol chalanom Maťo N . V celkovej hre vidno u chlapcov menší pokrok . Ale nie je to žiadna sláva.
Hodnotenie hráčov :
Maťo P, Maťo N, Mirko B, Maťo S, Adam K , Radko Š, Adam M
Tretí  zápas : SVK Tatran BB – VK Žilina 1:2:  ( 25:22, 13:25, 7:15  )
Žilina opäť hrateľný súper :
V prvom sete sme Žilinu porazili 25:22 ( pekne sa podávalo blokovalo , smečovalo ) – opäť radosť na našej strane .
Potom prišiel druhý set :
Tu zase si nevybral správnu chvíľu Aleš , dve pokazené podania – slabý príjem na ktorý nie sme u neho zvyknutý lebo keď sa mu darí tak ho dáva excelentne na 95 % . ( možno to bolo narazeným palcom). Maťo Novotný tri pokazené podania  – už nepreviedol výkon z prvého zápasu , Ľubo V  pokazene podanie chyba za chybou –  museli sme ho úplne stiahnuť z palubovky  – proste nešlo to nijako . O tom nasvedčoval stav po skončení setu 13:25 . Nastal útlm. Tretí set v réžii Žiliny. 7:15
Na palubovku išli najmladší hráči.  Už sme na to nemali s trénerom nervy.  Aj keď sa Alešovi začalo dariť ale to už bolo neskoro. Hodnotenie hráčov podľa dosiahnutých priamych  bodov v zápase :
Maťo P , Mirko B, Maťo N, Aleš S, Adam K,  ĽUBO – ani jeden bod .
Celkový dojem . Poďakovanie Ivovi Sršňovi za technickú a psychickú podporu . Hra je lepšia, ale všetko je to tým že niektorí mladší chalani sa zlepšujú rapídne Mirko, Maťo S, slabšie sa posúvajú Adam K, RADKO Š, Adam M,
niektorí stagnujú- Ľubo – a ak sa nepohnú tak ich miesto bude nahradené lepšími .
Starší Aleš, Maťo P, Maťo N  – tu je ten výkon stále ako na hojdačke hore dole  – zatiaľ najstabilnejší Maťo P .
Pekný výkon + plusový bod za jeden set s Revúcou a celkom vyrovnaný druhý set . Na to aby sme si spoločne zatancovali na palubovke po víťazstve , žiaľ musíme počkať . Chceli sme dnes ale….  :-)