Volejbalový klub Tatran Banská Bystrica

Novinky v klube

Mladší žiaci ŠVK Tatran získali na Majstrovstvách Slovenska mladších žiakov skvelé strieborné medaile

unnamed

dav

V základnej skupine sme sa postupne stretli:

Tatran B.Bystrica – VK Junior Poprad 2:0

Tatran B.Bystrica – VK Komárno 2:0

Tatran B.Bystrica – VKP Bratislava 2:0

Naši hráči postupne vyhrali so všetkými súpermi v skupine a po sobote sme do semifinále postupovali z našej B-skupiny z prvého miesta.

Chlapci hrali od prvého zápasu v skupine to, čo mali natrénované a snažili sa dodržať všetky pokyny od trénerov. V skvelej atmosfére, ktorú nám vytvorili naši fanúšikovia sa hralo aj viedlo zápasy oveľa ľahšie.

Semifinále :

Tatran B.Bystrica – VK Vranov n/Toplou 2:0

Zápas sme začali nekoncentrovane, hráči boli mysľou niekde inde ako na palubovke. Až od stavu 1:8 v 1.sete sme sa po time ukľudnili a začali výsledok pomaly otáčať na našu stranu. Po vyhratom 1. sete sme v tom druhom držali opraty zápasu pevne v rukách a postúpili do finale.

Finále :

Tatran B.Bystrica – VK Púchov 0:2

Zápas sme nezvládli hlavne po taktickej stránke, čo ale neznižuje fakt, že súper bol lepšie na zápas pripravený a zvíťazil zaslúžene. Napriek prehre patrí všetkým hráčov obrovská pochvala. Prežili sme všetci jeden nezabudnuteľný víkend, kde sme sa všetci presvedčili, že pokiaľ volejbalu dávaš a obetuješ veľa, tak Ti to vráti nádhernými chvíľami a pocitmi šťastia. Zišla sa tu partia, ktorá ťahala za 1 povraz a doniesla domov strieborné medaile.

Veľká vďaka patrí vedeniu klubu a ľuďom okolo neho, ktorí nám pripravili výborné podmienky počas celej sezóny.

Osobitná vďaka patri našim fanúšikom,  rodičom a rodinám, ktorí nás podporujú počas celého roka a vytvorili nám skvelé podmienky a atmosféru.

Na záver MSlovenska sme za výborné výkony dostali aj individuálne ocenenie, na čo sme všetci pyšní :